15 причин, чому я люблю Жмеринку

Жмеринка – це не просто місто на карті України. Для багатьох людей з різних куточків світу це рідна батьківська колиска, місце для теплих зустрічей крізь сотні кілометрів на залізничному пероні поруч із величним вокзалом-пароплавом. Це справжній залізничний вузол, серце, що невпинно б'ється, сполучаючи схід та захід країни.

І не даремно з перших днів повномасштабного вторгнення Жмеринка постала мостом єднання та незламності для багатьох українців. Тут б'ється серце української залізниці, тут живуть віддані рідній державі, талановиті та згуртовані люди, які єднають зусилля заради перемоги України у війні.

Жмеринчанин Вадим Багрій називає 10 причин, за що він любить Жмеринку. А за що ви любите це місто?

15 причин, чому я люблю Жмеринку

Мальовничі місця

У Жмеринці багато мальовничих місць, де можна відпочити та насолодитись природою, але особисто для мене таким тихим і затишним є парк Дружби народів. Озеро розташоване біля кафе «Любава» (вул. Шекінська, 49А) зачаровує у будь-яку пору року.

15 причин, чому я люблю Жмеринку

Влітку відчайдухи перепливають озеро з одного боку на інший, а взимку моржі пірнають в ополонку. Неподалік озера розміщений дитячий ігровий майданчик, паркова зона та вже готові місця для сімейних пікніків.

Куточки для відпочинку і тренувань

15 причин, чому я люблю Жмеринку

Чудовим місцем для відпочинку є також місцевий парк, де є вуличні тренажери, а віднедавна і зона психологічного розвантаження та ментального здоров'я.

До війни місцева влада планувала ремонт стадіону, але з початком повномасштабного вторгнення росії процес відбудови зупинили.

У Жмеринці живуть дивовижні люди

Жмеринчани – невтомні і віддані, працьовиті і наполегливі. Вони можуть годинами спечечатись і дискутувати у соціальних мережах, але з таким самим завзяттям вони об'єднують зусилля у підтримці тим, хто потребує допомоги.

15 причин, чому я люблю Жмеринку

Жмеринчани мужньо боронять рідну землю на фронті в різних військових частинах.

15 причин, чому я люблю Жмеринку

Новини Вінниці