Аль-Айн розгромив Окленд Сіті та вийшов у чвертьфінал Міжконтинентального кубка

Аль-Айн — Окленд Сити, фото — Getty Images

Аль-Айн розгромив Окленд у матчі 1/8 фіналу Міжконтинентального кубка-2024 – 6:2.

Азіатська команда шокувала суперників, забивши два м’ячі у перші 11 хвилин. Наприкінці першого тайму Окленд відіграв один гол, але за кілька хвилин Матіас Паласіос знову зробив перевагу для Аль-Айна у два м’ячі.

Після перерви новозеландці знову скоротили відставання, відзначився Майєр Беван. Однак Суф’ян Рахімі провів четвертий м’яч для Аль-Айна в середині другого тайму. У компенсований час клуб із ОАЕ забив ще двічі, Рахімі записав на свій рахунок дубль.

Аль-Айн вийшов до чвертьфіналу Міжконтинентального кубка, де зустрінеться з Аль-Ахлі. Єгипетська команда прийме переможця Ліги чемпіонів Азії 29 жовтня.

Вирішальні поєдинки відбудуться у грудні. Переможець Кубка Лібертадорес, який визначиться 30 листопада, зіграє із Пачукою у другому чвертьфіналі. Найкраща команда цього протистояння у півфіналі зустрінеться з переможцем поєдинку Аль-Ахлі – Аль-Айн. Фіналіст 18 грудня зіграє із мадридським Реалом.

• Міжконтинентальний кубок. 1/8 фіналу

Аль-Айн – Окленд Сіті – 6:2 (3:1)

Голи: Кардозу, 6, Баба, 11, Паласіос, 45+1, Рахімі, 78, 90+4, Каку, 90+2 – Лагос, 43, Беван, 54