Аргентина розгромила Чилі, Болівія розбила Венесуелу у відборі на чемпіонат світу-2026

Аргентина — Чили, фото — Getty Images

Відбулися два матчі кваліфікаційного турніру Південної Америки на чемпіонат світу-2026.

Збірна Болівії на своєму полі знищила Венесуелу – 4:0. Відкрив рахунок Раміро Вака, потім перед самою перервою Кармело Альгараньяс реалізував пенальті. У другому таймі господарі забили ще два м’ячі, відзначилися Мігеліто та Енцо Монтейро.

Аргентина вдома розгромила Чилі – 3:0. Усі м’ячі господарі провели після перерви. На початку другого тайму відкрив рахунок Алексіс Макаллістер, а наприкінці зустрічі відзначилися Хуліан Альварес та Пауло Дібала.

Зазначимо, що аргентинці після матчу вперше представили публіці трофей Копа Америка-2024, який вибороли влітку. Перед початком зустрічі попрощався з уболівальниками вінгер Анхель Ді Марія, який офіційно завершив виступи у національній збірній.

Аргентина впевнено очолює кваліфікаційний турнір у Південній Америці, набравши 18 балів. Венесуела з дев’ятьма очками йде на четвертому рядку. Болівія піднялася на сьоме місце, яке дає право грати у стикових матчах відбору на ЧС-2026. Чилі з п’ятьма очками йде на передостанньому рядку.