Бех-Романчук через травму пропустить Євро з легкої атлетики

Бех-Романчук через травму пропустить Євро з легкої атлетики

Поза заявкою також опинилися Вікторія Ткачук та Андрій Проценко.

Чинна чемпіонка Європи в потрійному стрибку Марина Бех-Романчук пропустить Євро-2024 з легкої атлетики, яке пройде в Римі, про це легкоатлетка повідомила в своєму Інстаграмі, передає Укрінформ.

«На жаль, нещодавно на тренуванні я отримала травму, яка не дозволить мені змагатися найближчим часом. Це біль, який я не можу терпіти, і навантаження тільки погіршать мій стан. Цього разу травма виявилася сильнішою за мене. Довелося відмовитися від чемпіонату Європи заради реабілітації», — написала Бех-Романчук.

Бех-Романчук не змагається від середини січня. Українка вже здобула ліцензію до Парижа в потрійному стрибку і має дебютувати на Іграх у цій дисципліні після виступів у Токіо в стрибках у довжину (п'яте місце).

Крім Бех-Романчук, з лідерів збірної України на Євро не виступатимуть бігунка Вікторія Ткачук і стрибун у висоту Андрій Проценко. Причини їх відсутності в Римі наразі не наводяться.

Всього до складу «синьо-жовтих» потрапили 46 легкоатлетів, серед них лідерка збірної, чемпіонка Європи зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх.

Фото: Getty Images 

Новини Вінниці