Громади Кам’янського району Дніпропетровщини обговорили з ULEAD умови безпечного простору

Громади Кам'янського району Дніпропетровщини обговорили з ULEAD умови безпечного простору

У ході зустрічі з керівниками громад Кам'янського району Дніпропетровщини команда регіонального офісу ULEAD з Європою наголосила на створенні належних безпекових умов в громадах.
Керівник регіонального офісу Олена Тертишна, зокрема, підкреслила, що пріоритетним завданням ОМС є посилення безпекових умов життєдіяльності громад. Однією зі складових таких умов вважається функціонування місцевих добровільних пожежних команд. Їх  робота дозволяє муніципалітетам оперативно реагувати на будь-які виклики часу.
При цьому вона підкреслила, що Жовтоводська та П'ятихатська громади взяли участь у навчальній програмі щодо організації безпекового простору в громаді. А Верхівцевська, Верхньодніпровська, Жовтоводська,  Бодежарівська та Криничанська громади отримали від U-LEAD невідкладну допомогу для підтримки функціонування критичної інфраструктури.
Але, попри реалізовані заходи у сфері безпеки,  жодна з громад Камянського району не створила під час воєнного стану муніципального рятувального підрозділу пожежної охорони.
Тому під час зустрічі голови громад спільно з експертами регіонального офісу, представниками ГУ ДСНС у Дніпропетровській області та Кам'янської РВА обговорили, що заважає громадам прийняти рішення про посилення безпекової сфери; а також напрацювали алгоритм дій ОМС щодо створення місцевої пожежної охорони.
Додамо, що  наразі П'ятихатська громада планує відкрити муніципальну пожежну команду на прилеглій до міста території.

ULEAD з Європою в Дніпропетровській області

Новини Вінниці