Де можна купити підручник Українська мова 5 клас за доступною ціною?

Де можна купити підручник Українська мова 5 клас за доступною ціною?

Шукаєте, де можна замовити підручники не за всі гроші світу? Інтернет-магазин КнигоЛенд пропонує широкий асортимент книг, підручників, коміксів та іншої літератури за доступними цінами. Якщо вам потрібні підручники для 5 класу з української мови, замовити їх ви можете на сайті КнигоЛенд у будь-якій кількості.

Підручник Українська мова 5 клас І семестр

Цей посібник створений спеціально для вчителів-філологів, які впроваджують модель Нової Української Школи. У підручнику є орієнтовне календарно-тематичне планування уроків, а також матеріали для вчителів з урахуванням загальних модельних програм “Українська мова. 5-6 класи” для закладів загальної середньої освіти.

Українська мова 5 клас. Робочий зошит

Зошит складається з програмового матеріалу для 5 класу за модельною програмою навчання “Українська мова 5-6 класи” для закладів загальної середньої освіти. Кожна тема складається з вправ, які мають різні рівні складності, а закінчується підсумковою роботою, яка необхідна для перевірки знань.

Де можна купити підручник Українська мова 5 клас за доступною ціною?

Завдяки такому зошиту можна створити правильне середовище для цікавого вивчення предмету, а також формування умінь, відповідно до ключових завдань Нової Української Школи. Адже у підручнику містяться медіатексти, діаграми, нові слова та компетентнісні завдання.

Українська мова 5 клас. Зошит тренажер з правопису

Зошит-тренажер необхідний для закріплення правописних навичок учнів. Він складається з самостійних робіт для школярів не лише в навчальних закладах, але й вдома. Проте виконання цих завдань повинно відбуватися під керівництвом вчителя або батьків.

Якщо регулярно виконувати завдання з даного посібника учні зможуть суттєво підвищити свою орфографічну та пунктуаційну грамотність, а також загального рівня підготовки учнів з української мови.

Українська мова 5 клас. Компетентнісно орієнтовані завдання

Посібник складається з різних типів завдань для формування в учнів предметних та основних компетентностей на уроках української мови. Завдання призначені як для індивідуального, так і для групового виконання, тобто їх можна робити і вдома і в школі.

Причини, чому варто замовляти посібники в КнигоЛенд:

  • широкий вибір літератури та посібників;
  • велика кількість видавництв (що дає можливість кожному читачеві знайти необхідну інформацію);
  • доступні ціни, а також вигідні пропозиції;
  • безкоштовна доставка при замовленні від 149 гривень.
Новини Вінниці