Електронні кабінети вступників розпочнуть роботу 1 липня

Електронні кабінети вступників розпочнуть роботу 1 липня

Для створення кабінету вступнику потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі в ЄДЕБО

Електронні кабінети вступників розпочнуть роботу 1 липня

У 2024 році реєстрація електронних кабінетів вступників у коледжі після 11 класу та на бакалаврат і в магістратуру до вишів розпочинається 01 липня.

Для створення кабінету вступнику потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі в ЄДЕБО.

Для відкриття електронного кабінету треба вказати адресу електронної пошти – надалі вона буде логіном для входу.

Під час реєстрації електронного кабінету заборонено використовувати електронні адреси заблокованих в Україні сервісів, наприклад, mail.ru, yandex.ru.

Якщо вступник сумнівається у власній спроможності створити електронний кабінет або виникають якісь проблеми, він може звернутись за допомогою до консультаційного центру.

Спеціальні консультаційні центри для допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі створюють у приймальних комісіях.

Абітурієнти можуть звернутися до консультаційного центру будь-якого закладу вищої освіти, і там їм допоможуть зі створенням електронного кабінету, внесенням заяв в електронній формі, завантаженням додатка до документа про освіту, на основі якого відбувається вступ, тощо.

Абітурієнти повинні уважно перевіряти всі відомості, які зазначають в е-кабінеті, тому що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету вже неможливо.

Загалом у 2024 році вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 10 заяв на контракт.

Для отримання важливої інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA або  Вступ.ОСВІТА.UA. Магістратура й аспірантура в Telegram.

 

Новини Вінниці