Формула-1 посилить правила безпеки через Неймара

Формула-1 посилить правила безпеки через Неймара

Фото: Getty Images Неймар та П’єр Гаслі перед стартом гран-прі Іспанії

Інцидент з бразильським форвардом на гран-прі Іспанії призведе до значних змін в автоперегонах.

Неймар стане каталізатором кардинальних змін у безпеці автоперегонів. Все через інцидент, який стався під час гран-прі Формули-1 в Іспанії.

Тоді бразильський футболіст, а також кілька інших VIP-персон залишилися на траві біля траси вже після сигналу пілотам відправитись на прогрівочне коло.

Формула-1 посилить правила безпеки через Неймара

   Неймар під час гран-прі Іспанії / Кадр відео

Це категорично заборонено правилами, адже після цього всі люди, крім персоналу команд і автодрому, повинні залишити межі траси.

Як повідомляє видання Motorsport, тепер ФІА планує посилити правила у плані безпеки перед стартом перегонів. Одним із запланованих заходів є введення обмежень на доступ до треку.

«Ми повинні винести уроки з інциденту на Гран-прі Іспанії. Стефано Доменікалі (генеральний директор Ф1) запевнив ФІА, що вживаються заходи для запобігання повторенню інциденту.

Виходячи з мого досвіду, занадто велика кількість людей на стартовій решітці, це проблема не тільки Ф1, а й Формули Е, чемпіонату світу з гонок на витривалість та інших категорій.

Я не сумніваюся, що у всіх випадках промоутер дотримуватиметься вимог ФІА щодо безпеки. Обов’язок ФІА — забезпечити безпечне середовище для всіх. Безпека в автоспорті — головний пріоритет Федерації», — сказав президент ФІА Мохаммед Бен Сулайєм.

Нагадаємо, останній гран-прі Формули-1 у Канаді завершився впевненою перемогою Ферстаппена.

 

Джерело

Новини Вінниці