Гол+пас Роналду вивели Аль-Наср у фінал Суперкубку Саудівської Аравії

Криштиану Роналду. Фото — Getty Images

Відбувся півфінал розіграшу Суперкубку Саудівської Аравії, в якому Аль-Наср здобув перемогу над Аль-Таавоном – 2:0.

Кріштіану Роналду зіграв за клуб уперше за два з половиною місяці – і звично був на висоті. 39-річний португалець зробив вирішальний внесок у результат: у дебюті зустрічі забезпечив гольовою передачею Аймана Яхья, а на старті другого тайму відзначився вже сам.

Роналду вийшов на поле вперше після відпустки, яку одержав за фактом вильоту збірної Португалії з Євро-2024 (у чвертьфіналі від Франції), де зірковому ветерану так і не вдалося жодного разу забити. Подібний казус (нуль голів на міжнародному турнірі) стався з Кріштіану вперше у кар’єрі.

Команда Луїша Каштру довела гру до перемоги, навіть незважаючи на вилучення наприкінці поєдинку Марцело Брозовича, який лише сьогодні заявив про завершення виступів за збірну Хорватії.

У фіналі Аль-Наср буде грати з Аль-Хілялем, який не може обіграти в очних зустрічах з 2021 року (10 матчів поспіль). Нагадаємо, минулого сезону команда Каштру поступилася цьому опоненту і в чемпіонських перегонах, і у фіналі Кубка країни.