Google виділить €25 мільйонів, щоб навчити європейців користуватися ШІ

Google виділить €25 мільйонів, щоб навчити європейців користуватися ШІ

Компанія Google має намір виділити €25 мільйонів, щоб допомогти людям в Європі навчитися використовувати штучний інтелект (ШІ).

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Технологічний гігант заявив про відкриття програми для соціальних підприємств і некомерційних організацій, які можуть допомогти охопити тих, кому це навчання буде найбільш корисним.

Google також проведе серію тренінгів для підтримки компаній, які використовують штучний інтелект, і розширить безкоштовні онлайн-курси 18 мовами.

«Дослідження засвідчують, що переваги штучного інтелекту можуть посилити нерівність — особливо з точки зору економічної безпеки та зайнятості. Ця нова програма допоможе людям у всій Європі розвивати свої знання, навички та впевненість (щодо використання) ШІ, гарантуючи, що ніхто не залишиться "за бортом"», — заявив виконавчий директор Center for Public Impact Едріан Браун.

Як повідомляв Укрінформ, директор-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва наголосила, що штучний інтелект вплине на майже 40% робочих місць у всьому світі та може збільшити нерівність між країнами.

Новини Вінниці