Інтер Маямі без Кривцова на виїзді розгромив Чикаго Файр

Луис Суарес в матче Чикаго Файр — Интер Майами. Фото — Getty Images

Інтер Маямі провів свій черговий поєдинок у лізі МЛС – команда Херардо Мартіно на виїзді розгромила Чикаго Файр (4:1).

Рахунок було відкрито на 25-й хвилині внаслідок автогола датського захисника Чикаго Файр Тобіаса Сальквіста. Другий тайм вийшов набагато цікавішим на події – вже на 46-й хвилині Луїс Суарес подвоїв перевагу гостей, а в середині тайму уругваєць оформив дубль.

Гол престижу для господарів на 82-й хвилині забив юний Георгіос Кутціас, але розгром Чикаго Файр все ж таки відбувся – у компенсований до другого тайму час четвертий гол у його ворота забив Роберт Тейлор.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов весь матч провів на лаві запасних. Сумарно в чотирьох останніх матчах своєї команди Кривцов провів на полі лише одну хвилину, хоча першу половину сезону провів як основний гравець.

У лазареті продовжує перебувати Ліонель Мессі – він, як і раніше, продовжує відновлюватися після травми отриманої у фіналі Копа Америка-2024. Через неї Лео пропустить найближчі матчі Аргентини проти Чилі та Колумбії у відборі на ЧС-2026.

Інтер Маямі продовжує впевнено лідирувати у таблиці Східної Конференції регулярного чемпіонату МЛС. Відрив команда Мартіно від Цинциннаті, що йде другим, складає вісім очок. У наступному турі Інтер Маямі 15 вересня вдома зіграє проти Філадельфії Юніон.