Жмеринська міська рада здобула перемогу у 2 конкурсах з пріоритетом підтримки військовим

На Вінниччині відзначили переможців конкурсу обласної Ради «Безпечні стійкі громади». Жмеринська міська рада цьогоріч отримала 2 нагороди у проєктах, які містять пріоритет – допомога захисникам.

Сертифікати переможців для Жмеринської громади голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив заступнику міського голови Ользі Боровській.

Загалом на Конкурс було подано 50 проєктів із 35 громад. 23 травня Експертна рада визначила 46 проєктів-переможців із 34 громад.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що цьогоріч напрями конкурси були змінені й націлені на підтримку Збройних Сил України та Сил Оборони в боротьбі з російським агресором, захист громадян і турботу про ветеранів і їхні родини. Відповідно, учасники подавали проєкти за трьома напрямами: «Безпека і оборона», «Стійкість» та «Турбота».

Жмеринська міська рада здобула перемогу у 2 конкурсах з пріоритетом підтримки військовим

– Найбільше проєктів-переможців – саме за першим напрямом – «Безпека і оборона». Їх – 17 від 16 громад. За напрямом «Стійкість» – 14 проєктів від 14 громад. За напрямом «Турбота» – 15 проєктів від 15 громад, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Вітаю громади, проєкти яких здобули перемогу.

Цей конкурс завжди був унікальним майданчиком для реалізації ідей і планів громад щодо їхнього розвитку. Тепер же маємо робити все для захисту громадян і наближення спільної Перемоги над ворогом. Бажаю швидкої та якісної реалізації проєктів, щоб військові якнайшвидше отримали те, чого потребують, а громади стали більш безпечними.

Загальна сума проєктів – 52,7 млн грн. Очікувана сума з обласного бюджету – 22,6 млн грн.

Жмеринська міська рада здобула перемогу у проєкті «МИ РАЗОМ» за напрямком «Безпека і оборона» – підтримка підрозділів ЗСУ Жмеринською громадою.

Ще одна перемога нашої громади за напрямом «Турбота» – оснащення реабілітаційного центру комунального некомерційного підприємства «Жмеринська центральна районна лікарня» для реабілітації військовослужбовців».

Жмеринська міська рада здобула перемогу у 2 конкурсах з пріоритетом підтримки військовим

Як повідомив секретар Жмеринської міської ради Вадим Кожуховський, реалізація цих проєктів відбудеться у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Підтримка підрозділів наших захисників буде реалізована у форматі закупівлі необхідних дронів, РЕБів та інших речей для військових речей, а облаштування сучасного центру реабілітації вже розпочато. Роботи планують завершити до кінця 2024 року.

Новини Вінниці