Карвахаль – перший футболіст в історії, який зіграв у шести матчах за Суперкубок УЄФА

Даниэль Карвахаль, Реал — Аталанта. Фото — Getty Images

Захисник Реала Даніель Карвахаль увійшов до історії, ставши першим футболістом, який зіграв у шести поєдинках Суперкубку УЄФА.

Нагадаємо, 32-річний іспанець вийшов у стартовому складі команди Карло Анчелотті проти Аталанти. З перших хвилин зустріч також розпочав зірковий новачок Бланкос Кіліан Мбаппе. Український голкіпер Андрій Лунін при цьому залишився у запасі.

Трофей розігрується у Варшаві на Національному стадіоні. Наразі триває перший тайм, рахунок поки не відкритий – 0:0.

У 2024 році Даніель виграв усі головні турніри, в яких брав участь – чемпіонат Іспанії, Лігу чемпіонів та чемпіонат Європи.

У складі Реалу правий захисник розпочинає вже 12-й сезон. Разом із Вершковими Карвахаль виграв 25 трофеїв, у тому числі – чотири Суперкубки УЄФА (2014, 2016, 2017, 2022).