Колос — Аякс, фото — koloskovalivka.com

ЖФК Колос в овертаймі програв Аяксу у першому раунді кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів-2024/25 – 1:4 (1:1 у основний час).

Українки повели у рахунку у першому таймі. Дебютний для ЖФК Колос гол у єврокубках забила Віолетта Тян після дальнього пасу Світлани Когут.

Нідерландки зуміли відігратися у другому таймі, ударом головою відзначилася Тайні Хукстра. Матч перейшов до овертайму, де Аякс забив ще три голи, оформивши вихід у наступне коло.

Нагадаємо, раніше Ворскла розгромила СФК Ригу (5:0) у першому колі кваліфікації жіночої ЛЧ-2024/25. У наступному матчі полтавчанки 7 вересня зустрінуться з переможцем пари Ференцварош (Угорщина) – Флора (Естонія).