На Вінниччині нагородили ще 40 переможців конкурсу міні-грантів “Професійне зростання”

У Липовці, Вінницька область, відзначили 40 переможців конкурсу «Професійне зростання», організованого ГО «Ми-Вінничани» спільно з БФ «МХП-Громаді» та іншими партнерами.

Всього було відзначено 20 переможців з Жмеринського та 20 переможців з Вінницького районів.

В церемонії взяв участь Юрій Мельник, заступник голови правління компанії MHP та Голова Наглядової Ради БФ “МХП-Громаді”.

«Є рішення і ми це рішення будемо з нашими колегами з ГО «Ми-Вінничани» пробувати робити вже в цьому році вже буквально в червні-липні започаткувати проєкт в Черкаській області, можливо в Київській області. Не поширюючи можливо на всю область, так масштабно, як це робили вінничани, а для конкретних громад однієї-двох, просто апробувати і людям показати, що в цьому є сенс. Тому що, переможець проєкту отримує десять тисяч гривень і той хто не був тут не бачив, йому дуже важко зрозуміти, що за ці кошти можна зробити. Наче це й кошти не такі великі, але якщо їх використати з розумом, в першу чергу через власний розвиток, через додаткові знання, через додаткові курси, через розвиткові програми. Це та що потім ти можеш через мультиплікацію донести до тих з ким ти працюєш, хто тебе слухає, кому ти можеш передати ці знання», – каже Юрій Мельник, голова Наглядової ради фонду «МХП — Громаді».

Керівник громадського об’єднання “Ми-Вінничани” Валерій Коровій наголосив на важливості професійного розвитку для відбудови громад.

За словами Валерія Коровія, шлях до розвитку громад залежить від розвитку професіоналів на місцях. Адже саме професійні, вмотивовані та готові до змін люди будуть розбудовувати свої села та містечка.

Мотивувати та підтримати, дати поштовх до розвитку має конкурс «Професійне зростання», а також конкурс «Твори добро» які започаткувало громадське об’єднання.

«Кожен із нас глибоко у своєму сприйнятті дійсності розуміє що, так як було до війни уже не буде. Ми чудово розуміємо, що в повоєнний час у нас буде дуже багато нових викликів. Понад 50 тисяч чоловіків та жінок мобілізовані в ЗСУ. Ми розуміємо ті виклики, які у нас будуть стояти в частині демографічної ситуації. І не тільки у Вінницькій області, а і в України.  Війна показала, що держава це те що забезпечує безпеку. Це там де ми хочемо жити, це там де наші діти мають жити. Як розвивати ці території, що для чого зробити? Але знову ж таки, як би ми що не робили, і як би ми що не думали, без фахово підготовлених, патріотичних, вмотивованих людей нічого не зможемо зробити», – каже Валерій Коровій.

Серед переможців були освітяни, музиканти, лікарі та інші професіонали, які представили свої проєкти. Завершилася подія висадкою магнолій у Липовці, що символізує надію на майбутнє. Організатори планують розширити конкурс на інші області України.

Детальніше про те, як пройшло нагородження переможців конкурсу “Професійне зростання” – в сюжеті нашого видання:

Довідково: До громадського об’єднання “Ми-Вінничани” входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер  Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса БілозірГеннадій Вацак та Микола Кучер, засновник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 рр. Валерій Коровій.

Новини Вінниці