NASA призначило першого керівника з питань штучного інтелекту

NASA призначило першого керівника з питань штучного інтелекту

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) призначило свого першого керівника з питань штучного інтелекту.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі відомства.

Ним став очільник Департаменту з обробки даних Девід Сальваньїні.

NASA призначило першого керівника з питань штучного інтелекту

«Штучний інтелект безпечно використовується в NASA впродовж десятиліть, і в міру розширення цієї технології вона може прискорити темпи відкриттів. Важливо, щоб ми залишалися в авангарді вдосконалення та відповідального використання ШІ. На цій новій посаді Девід керуватиме процесами в питанні відповідального використання штучного інтелекту нашим відомством у космосі та на Землі на благо всього людства», — заявив глава NASA Білл Нельсон.

Зазначається, що Сальваньїні приєднався до NASA в червні 2023 року після більш ніж 20 років роботи, пов’язаної з технологіями в розвідувальній спільноті США.

До призначення Сальваньїні на посаду керівника з питань штучного інтелекту, головний науковий співробітник Управління Кейт Келвін виконувала обов’язки відповідального NASA з питань штучного інтелекту.

Як повідомляв Укрінформ, високопоставлені делегації зі США й Китаю 14 травня проведуть переговори у Женеві щодо уникнення ризиків та загроз від передових систем штучного інтелекту, а також щодо покращення безпеки у цій сфері.

Новини Вінниці