Президент Зеленський анонсував вирішальний тиждень у стосунках: Україна-ЄС

Наступні тижні червня, першої половини липня мають стати для України не менш результативними. Президент України Володимир Зеленський анонсує нові домовленості щодо відносин з Євросоюзом.

Про це йдеться у зверненні Володимира Зеленського.

«Готуємося до нового результату у відносинах із Євросоюзом. ЄС вже затвердив переговорну рамку для України, і 25 червня очікуємо фактичного початку перемовин – урядова делегація України буде в Брюсселі саме для цього.
Реально історичний тиждень. Десятиліття Україна саме до цього йшла, і цей результат – це особистий результат кожного, хто обрав для себе 24 лютого Україну, хто бореться заради нашої держави, хто зміцнює Україну всім, чим необхідно», – йдеться у зверненні.

Також очільник держави зазначив, що є нові домовленості щодо систем протиповітряної оборони для України.

«Наступні тижні червня, першої половини липня мають стати для України не менш результативними, ніж травень, ніж перша половина червня. Ми вже отримали рішення щодо нових “Петріотів” для України і готуємо продовження. Ми працюємо над постачанням ще систем ППО. І далекобійність зараз – це не лише питання про те, чого ми можемо досягти на полі бою, але й про те, коли взагалі завершиться війна. Чим більше ми можемо, тим швидше вдасться примусити Росію до справедливого миру», – зазначив Володимир Зеленський.

Новини Вінниці