Росіяни зруйнували стадіон у Миколаєві

Росіяни зруйнували стадіон у Миколаєві

Фото: svidok.info Стадіон у Миколаєві доведеться відбудовувати заново після атак терористів

Внаслідок ракетного удару була сильно пошкоджена центральна міська арена.

Російські окупанти продовжують нести смерть та руйнування по всій території України. Путінська орда не припиняє обстрілів міст та мирного населення. Страждає й інфраструктура, у тому числі спортивна.

Так, сьогодні рано-вранці загарбники випустили по Миколаєву 8 ракет, є руйнування в закинутому містечку розташування 79-ї бригади ЗСУ та на центральному стадіоні міста. Про це в інтерв’ю Українській правді повідомив міський голова Олександр Сенкевич.

«Сьогодні прилетіло 8 ракет, три з них вдалося збити, інші полетіли та влучили у різні місця у місті Миколаєві.

Дві з них влучили у містечко 79-ї бригади. На початку війни там була зруйнована прицільним пострілом одна з казарм. Сьогодні це містечко порожнє, у ньому нікого немає — і його періодично обстрілюють російські війська. Сьогодні було зруйновано одну із будівель, ще одну було частково зруйновано. Дякувати Богу, ніхто не постраждав — ні цивільні, ані військові.

Інша ракета влучила у наш центральний стадіон. Добре, що ніхто не загинув, нікого там не було. Минулого року ми здали адміністративно-побутовий корпус — там усе новеньке… Знищено. Нове поле ми зробили з обігрівом — ракета поцілила туди, в чашу стадіону, залишивши після себе вирву в 15 м завширшки та 5 м углиб», — розповів Сенкевич. При цьому він додав, що стадіон згодом можна буде відбудувати заново.

Джерело

Новини Вінниці