Шевченко: Я хочу бути в УАФ. Мій план – підтримувати Україну в усіх напрямках

Шевченко: Я хочу бути в УАФ. Мій план – підтримувати Україну в усіх напрямках

Андрей Шевченко, Getty Images

Глава Української асоціації футболу Андрій Шевченко розповів, з яких причин він погодився брати участь у виборах голови Асоціації та які головні цілі зараз має його команда.

“Я хочу допомагати своїй країні, я хочу бути в УАФ, тому я погодився брати участь у виборах. Це мій план – підтримувати Україну в усіх напрямках. У нас багато друзів та партнерів, і ми маємо щодня утримувати високу планку стосунків”.

“Головною метою, коли розпочинав нову роботу, було пройти кваліфікацію до Євро-2024 та переконатися, що логістика збірної працює. Проте з’явилися й інші моменти, з якими довелося зіткнутися: організація матчів чемпіонату України, покращення фінансової ситуації в УАФ, той факт, що багато талановитих молодих гравців залишили країну через вторгнення росіян, і нам потрібно тримати з ними зв’язок. Це одна з найбільших проблем у нашому майбутньому, адже ми хочемо, щоб ці таланти грали за нашу збірну”.

Нагадаємо, Шевченка було обрано новим президентом УАФ 25 січня. До команди нового голови Асоціації також увійшли як віце-президенти Павло Бойчук, Сергій Ребров та Олександр Шевченко.

На початку лютого новий президент УАФ відвідав конгрес УЄФА, який відбувся у столиці Франції. Там Шевченко, зокрема, зустрівся із президентом УЄФА Александером Чеферіном, щоб, як написав сам Андрій, «обговорити найближчі кроки нового керівництва УАФ та недопущення повернення російських команд на міжнародні змагання». Також українець провів зустріч із головою ФІФА Джанні Інфантіно.

УАФ підписала меморандум про співпрацю з Німецькою футбольною спілкою. Перший спільний проект буде зосереджений на організації літніх таборів із оздоровлення дітей із Харківської, Запорізької та інших областей України, а також на підтримці дитячих тренерів у процесі навчання.

У травні УАФ підписала подібний документ із Федерацією футболу Франції (ФФФ). У лютому Шевченко уклав меморандум про співпрацю з президентом Італійської футбольної асоціації Габріеле Гравіною. Влітку Асоціація уклала угоду про навчання та стажування українських тренерів у футбольній системі Манчестер Сіті.

Джерело

Новини Вінниці