Тимофій Хлібойко, Ренат Істратов, Владислав Скринік – призери чемпіонату області з грек-римської

Тимофій Хлібойко, Ренат Істратов, Владислав Скринник – призери чемпіонату області з греко-римської боротьби U-13 серед молодших юнаків 2011-2012 р.н. Вихованці Жмеринської ДЮСШ здобули три медалі, а в підсумку команда жмеринчан виборола ІІІ місце.

Усього участь у змаганнях взяли 82 учасника. Змагання стали відбірковими до Чемпіонату України U-13 , який проходитиме у м. Долина 4-6 вересня.

Тимофій Хлібойко у в.к. 47кг виборов срібну медаль, Ренат Істратов (в.к. 53кг) та Владислав Скринник (66кг) здобули бронзові медалі.

Відділ молоді і спорту Жмеринської міської ради в особі в.о. начальника Олени Ковальської та голова Жмеринської міської федерації греко-римської боротьби Андрій Стемповський вітають юних спортсменів та тренерів відділення греко-римської боротьби: Юрія Хлібойка МСУ, Павла Машкевича МСУ, Дениса Задачина МСМК, під керівництвом Почесного громадянина міста Жмеринка, Заслуженого тренера України Віктора Хлібойка.