Юніон Сент-Жиллуа обіграв Брюгге і став володарем Суперкубку Бельгії-2024

Брюгге — Сент-Жиллуа. Фото — Getty Images

Юніон Сент-Жиллуа у матчі за Суперкубок Бельгії-2024 здобув перемогу над Брюгге (2:1).

Рахунок у грі було відкрито на 40-й хвилині, коли пенальті реалізував швейцарський вінгер Юніона Кемерон Пуертас. Тільки-но встиг стартувати другий тайм, як віцечемпіон Бельгії подвоїв свою перевагу – на 47-й хвилині відзначився 21-річний захисник Федде Лайсен.

Брюгге на 79-й хвилині зміг відіграти один м’яч зусиллями грека Хрістоса Соліса, проте на більше чемпіона Бельгії не вистачило.

Нагадаємо, що гравцем Брюгге поки що залишається український форвард Роман Яремчук, який цього міжсезоння, скоріше за все, змінить клуб. Яремчук навіть не поїхав із Брюгге на передсезонні збори, а інтерес до нього виявляє одразу низка клубів: Трабзонспор, Брест та Болонья.