Вінницький фізичний терапевт бере участь в Іграх Нескоренних

Вінницький фізичний терапевт бере участь в Іграх Нескоренних

Старший фізичний терапевт вінницького відділення національної мережі Recovery Валерій Троянчук долучився до Ігор Нескорених.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Новинкою цьогорічних ігор стало залучення на етап відбору фізичних терапевтів національного проєкту Recovery. Лікарі забезпечували учасникам кваліфіковану підтримку для досягнення спортивних цілей та сприяли їхній фізичній та психологічній реабілітації.

«Ми працюємо не лише з фізичними аспектами реабілітації, але й надаємо важливу психологічну підтримку, допомагаючи учасникам подолати страхи та сумніви щодо своїх можливостей. Більшість учасників Ігор Нескорених мають важкі фізичні травми, включаючи ампутації, пошкодження спинного мозку та інші серйозні ушкодження. Допомагаємо їм адаптуватися до нових умов та знайти способи продовжувати активне життя. Це новий досвід та мотивації, що нічого не можливого немає. Потрібно тільки рухатися вперед», – каже фізичний терапевт Валерій Троянчук.

Ігри Нескорених (Invictus Games) – це унікальна подія, яка об’єднує поранених військовослужбовців та ветеранів з усього світу, надаючи їм можливість продемонструвати свою силу духу та витривалість.

Вінницький фізичний терапевт бере участь в Іграх Нескоренних

Довідка:

Ігри були започатковані принцом Гаррі у 2014 році з метою використання спорту як засобу реабілітації та відновлення для військових. Україна вперше взяла участь в Іграх Нескорених у 2017 році.

Новини Вінниці