Вночі 22 червня ПриватБанк призупинить усі операції з картками

Вночі 22 червня ПриватБанк призупинить усі операції з картками

Фото: facebook.com/privatbank

У ніч на суботу, 22 червня, ПриватБанк проводитиме регламентні роботи. Всі операції з картами будуть призупинені. Про це повідомляє пресслужба банку.

– У ніч на 22 червня ми проводимо планові регламентні роботи процесингового центру. Тому з 00:05 і до 07:00 банк тимчасово призупинить проведення операцій з картками, — попередили у банку.

Крім того, аналогічний «тайм-аут» буде в роботі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку. У Приватбанку підкреслили, що регламентні роботи виконуються у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операції. Якщо ж у період цих робіт ви плануєте оплати картками, варто зробити це заздалегідь або відкласти на кілька годин.

Процесинговий центр ПриватБанку щогодини обробляє в середньому до 3 млн. операцій з картами. Тому регламентні роботи необхідні для збільшення потужності та безпеки операцій. 5 квітня ПриватБанк також попередив про проведення планових регламентних робіт процесингового центру, які дозволять збільшити потужність та безпеку обробки зростаючих обсягів операцій із платіжними картками.
Джерело

Новини Вінниці