Ворскла розгромила СФК Ригу у першому раунді кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів

vorskla.com.ua

У Будапешті відбувся матч першого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонівВорскла розгромила СФК Ригу (5:0).

Полтавська команда відкрила рахунок вже на 9-й хвилині зустрічі зусиллями Ольги Осипян. Фактично одразу у ворота команди з Латвії влетів другий м’яч, який записала на свій рахунок Вікторія Радіонова. Перед перервою гол оформила Катерина Корсун.

Другий тайм у таких умовах перетворився на формальність – Радіонова та Корсун забили ще по одному голу і тим самим оформили по дублю кожна.

У наступному поєдинку кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів Ворскла 7 вересня зустрінеться з переможцем пари Ференцварош (Угорщина) – Флора (Естонія).

Переможці першого раунду кваліфікації зіграють у другому колі відбору (18-19 та 25-26 вересня), який і визначить усіх учасників групового етапу жіночої ЛЧ 2024/25.