У Хмільнику відбувся Форум щодо сприяння адаптації ВПО

У Хмільнику відбувся Форум щодо сприяння адаптації ВПО

27 червня  у Хмільницькій громаді відбувся Форум щодо сприяння адаптації ВПО до нових умов життя та зайнятості. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної військової адміністрації. 

Зокрема, на заході йшлося про сервіси та послуги, спрямовані на сприяння у працевлаштуванні  ВПО. Також було надано роз’яснення щодо можливостей працевлаштування від Служби зайнятості, а також отримання державної фінансової підтримки на створення, розвиток і відновлення бізнесу, здобуття нових професій, спеціальностей та проходження навчання/перенавчання.

Крім цього, йшлося про  можливості надання підтримки переселенцям від УВКБ ООН.  Учасники Форуму обговорили також зміни в законодавстві щодо призначення соціальної допомоги людям зі статусом ВПО.

У Хмільнику відбувся Форум щодо сприяння адаптації ВПО

Під час візиту до Хмільницької громади представники профільного департаменту ОВА та УВКБ ООН відвідали пункт добрих справ «Мурашник».  “Мурашник” – це центр для ВПО, який спеціалізується на проведенні різних заходів для місцевих жителів, внутрішньо переміщених осіб та їх дітей.

Новини Вінниці