У Міненерго закликали не давати прогнози щодо відключень на осінь-зиму — ситуація швидко змінюється

У Міненерго закликали не давати прогнози щодо відключень на осінь-зиму - ситуація швидко змінюється

Фото: t.me/Укренерго

Робити прогнози щодо того, якою буде ситуація з енергетикою в Україні в осінньо-зимовий період ще зарано. Ситуація швидко змінюється, хоча в цілому її можна охарактеризувати як дуже складну, але продовжуються роботи з відновлення потужностей. Про це заявила заступник міністра енергетики Світлана Грінчук в ефірі телемарафону.

За її словами, зараз в Україні вдалося відновити частину обладнання, яке є критичним. Окрім цього, йде підготовка цього обладнання та об’єктів генерації до осінньо-зимового періоду.

– Зараз у нас триває і ремонтна кампанія на атомних енергоблоках. Всі ці атаки завдають додаткових проблем енергетичній системі, але зараз говорити, що у нас будуть тривалі відключення взимку, поки що зарано. Але, звичайно, ситуація може змінюватися щодня і після кожної атаки, — сказала Грінчук.

23 червня через зниження споживання графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть лише ввечері. У всіх регіонах країни вони діятимуть з 19:00 до 23:00. 16 червня голова «Укренерго» Володимир Кудрицький озвучив свій прогноз, згідно з яким до кінця липня графіки відключень світла діятимуть щодня щонайменше з 11.00 до 23.00.
Джерело

Новини Вінниці