У суботу графіки відключення світла діятимуть з 08:00 до 23:00, — Укренерго

У суботу графіки відключення світла діятимуть з 08:00 до 23:00, - Укренерго

У суботу, 15 червня, по всій Україні застосовуватимуть графіки погодинних відключень з 08:00 до 23:00. Загалом відключення триватимуть 15 годин. Про це повідомляє прес-служба Укренерго.

— 15 червня обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень по всій Україні з 08:00 до 23:00. 3 16:00 до 22:00 – обмеження споживання діятимуть для більшої кількості споживачів, – наголосили у компанії.

Причина завтрашніх відключень — знижена робота СЕС через хмарність в областях, а також ремонт вийшов черговий атомний блок. При цьому Укренерго додали, що енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

13 червня стало відомо, що найближчими днями «Енергоатом» виведе в ремонт ще один енергоблок-тисячник. Це збільшить дефіцит енергосистеми у липні, але дозволить скоротити тривалість відключень світла восени. З 24 червня розподілення електроенергії проводитиметься за новими правилами. Спочатку з доступної електроенергії в Україні вичитатимуть обсяг, який необхідний критичній інфраструктурі, і лише після цього ліміти споживання встановлюватимуться рівномірно між областями.
Джерело

Новини Вінниці