У Вінниці затримали чоловіка, який «знімав» автомобілі з військового обліку

У Вінниці затримали чоловіка, який «знімав» автомобілі з військового обліку

За грошову винагороду 50-річний мешканець Вінницького району системно «допомагав» підприємствам перереєстровувати в сервісному центрі транспортні засоби, які перебували на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

У затриманого слідчі вилучили 5 000 гривень, які він отримав за свої «послуги», та пакет документів на автомобіль, що він обіцяв зняти з військового обліку.

Також правоохоронці виявили за його місцем проживання інші речові докази, що свідчать про інші аналогічні злочини, зокрема, доручення, договори купівлі продажу автомобілів та 3 000 доларів.

За процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури сфері оборони Південного регіону слідчі слідчого управління повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України.

«В межах розслідування цього провадження, також перевіряються понад 30 фактів перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів у територіальному сервісному центрі на підставі підроблених документів. Слідчі дії тривають», – повідомили у поліції.

Новини Вінниці