Усі пошкоджені РФ електростанції підлягають відновленню, але роботи займуть роки

Усі пошкоджені РФ електростанції підлягають відновленню, але роботи займуть роки

У компанії «ДТЕК Енерго» впевнені, що всі пошкоджені внаслідок російських ударів електростанції підлягають відновленню. Однак на це можуть знадобитися роки. Про це заявив генеральний директор компанії Ільдар Салєєв у Facebook.

— Росія атакувала ТЕС ДТЕК Енерго понад 180 разів. Втрачено 90% потужностей.
Але, незважаючи на колосальні руйнування, відновлювальні роботи продовжуються 24/7. Після кожної атаки енергетики намагаються максимально повернути в систему пошкоджене обладнання. Масштаб руйнувань такий, що на відновлювальні роботи витрачаються не місяці, а роки. Це насамперед питання часу та наявності потрібного обладнання. Замовлення на виготовлення обладнання розміщено на виробництвах усіх континентів, – сказав він.

Збитки за попередніми оцінками компанії сягають 350 млн дол і лише цього року на ремонти ТЕС піде 4 млрд грн коштів «ДТЕК Енерго». Він також додав, що з міркувань безпеки інформацію щодо відновлення ТЕС не розголошують.

20 червня під час нічної атаки під російський удар потрапила одна із українських теплоелектростанцій. В результаті троє співробітників ДПЕК отримали поранення. 1 червня під час нічної масованої атаки російські війська завдали ударів по двох теплоелектростанціях. В результаті об’єкти зазнали серйозних пошкоджень.
Джерело

Новини Вінниці