Загинув за Україну в полоні: Жмеринка зустріне «на щиті» Володимира Юхименка

Загинув за Україну в полоні: Жмеринка зустріне «на щиті» Володимира Юхименка

Важко підібрати слова, які могли б передати стан матері і дружини, які понад 2 роки чекали повернення з полону сина і чоловіка, а натомість отримали відписку про пневмонію як причину смерті в полоні.

Володимир Петрович Юхименко захищав свободу українців в лавах Повітряних Сил України ще з 2015 року під час АТО, ООС, а за кілька днів до повномасштабного вторгнення був командирований на Запорізький напрямок. Головний сержант, начальник відділення охорони взводу роти охорони разом із побратимами мужньо тримав оборону в н.п. Токмачка Пологівського району Запорізької області. Саме там 4 квітня 2022 року потрапив у полон.

Загинув за Україну в полоні: Жмеринка зустріне «на щиті» Володимира Юхименка

Рідні довго намагалися знайти можливість обміну чоловіка, але усі намагання були марними. І лише 31 травня 2024 року вони отримали повідомлення, в якому вказується, що Володимир Петрович Юхименко загинув в полоні від пневмонії 01 вересня 2023 року.

За даними ДНК тіло доставлять для поховання. Пекельний біль розриває з середини від несправедливості. Йому лише 47 могло б виповнитись в цьому році… йому б ще ростити дітей… жити і насолоджуватись життям… Але він свідомо обрав шлях мужнього захисника.

«Коли я просила його не йти вдруге на війну, адже ми бачили, стільки довелося пройти Володимиру під час АТО… Він відповів: Ти не розумієш, чому я там! Я там, щоб вони не були тут… Щоб твій син не пішов на війну… Щоб вони не прийшли на наші вулиці…», — згадує дружина Євгенія Ластовецька.

Жмеринка зустрічатиме Героя «на щиті» 5 червня орієнтовно о 16.00 в мікрорайоні ТЕЦ – вул. Магістральна, 37. Поховання відбудеться 6 червня в рідному селі Володимира Юхименка – Копистирин Шаргородської громади. «Живий коридор» 6 червня формуємо за маршрутом: ТЕЦ – — Птахіна — Свободи – Шевченка – Франка – Добролюбова – напрямок села Станіславчик.

Жмеринська міська рада в особі секретаря міської ради Вадима Кожуховського висловлює щирі співчуття матері Вірі Миколаївні, дружині Євгенії Сергіївні, доньці Аліні, дітям Катерині та Дмитру, а також всім, хто люби, цінував, поважав мужнього Воїна, батька, сина, чоловіка.

Вічна і світла пам'ять Герою!

А нам всім мудрості в єності проти ворога, якого стримують наші Захисники! Слава Героям!

Новини Вінниці