Збірна України U-16 програла Сенегалу на турнірі Dream Cup 2024

Сборная Украины U-16, фото — uaf.ua

Збірна України U-16 програла Сенегалу у другому турі турніру Dream Cup 2024 – 0:1. Єдиний м’яч у зустрічі синьо-жовті пропустили перед перервою.

Команда Юрія Мороза зазнала другої поразки на турнірі. У першому турі синьо-жовті розгромно програли господарям івенту збірній Японії (0:6).

У заключному турі збірна України зіграє з Венесуелою U-16 23 червня. Майбутні суперники українців мають три очки, обігравши Сенегал (2:1) та розгромно програвши Японії (0:4).

Турнір буде зіграно в одне коло. У разі нічиєї після 90 хвилин часу пробиватимуться 11-метрові. Система нарахування очок схожа на хокейну: три за перемогу в основний час, два за перемогу за пенальті, одне за поразку в серії.

Восени збірна України серед гравців не старших за 2008 р.н. зіграє у першому раунді кваліфікації Євро-2025 (U-17). У Бельгії команда Мороза зіграє з командою господарів, а також із Косовом та Казахстаном. Відбірковий міні-турнір пройде з 9 до 15 жовтня.