Збірна України U-19 у контрольному матчі розписала бойову нічию проти Швейцарії

Сборная Украины U-19. Фото — Getty Images

Збірна України U-19 провела контрольний матч проти однолітків зі Швейцарії, розписавши бойову нічию з рахунком 2:2.

Рахунок відкрив Артем Гусол на 4-й хвилині гри. У середині першого тайму перевагу України подвоїв Геннадій Синчук.

Швейцарія в період з 25-ї по 30-ту хвилини зуміла відзначитися двічі – дублем відзначився Рубен Лонджа. Рахунок 2:2 так і протримався до фінального свистка.

Нагадаємо, що збірна України U-19 зараз проводить тренувальні збори саме у Швейцарії – головний тренер команди Дмитро Михайленко повідомляв, що ще один контрольний матч жовто-сині проведуть 9 вересня.

Юнацька збірна України готується до кваліфікації Євро-2025 (U-19). За результатами жеребкування першого етапу змагань Україна опинилась у групі 1 разом із Нідерландами, Словенією та Казахстаном. Мінітурнір пройде в Нідерландах, а матчі відбудуться 13, 16 та 19 листопада.