Феєнорд у матчі з вісьмома голами та серією пенальті обіграв ПСВ і завоював Суперкубок Нідерландів

ПСВ — Фейенорд. Фото — Getty Images

ПСВ та Феєнорд розіграли Суперкубок Нідерландів – у драматичному протистоянні перемогу в серії пенальті здобув клуб із Роттердама.

Рахунок було відкрито на 9-й хвилині – відзначився форвард ПСВ Ноа Ланг. У період з 29-ї по 33-й хвилини Феєнорд не тільки відігрався, але й вийшов уперед – спочатку Санті Хіменес реалізував пенальті, а потім він асистував Барту Нівкопу.

Після перерви почалася справжня перестрілка голами – капітан ПСВ Люк де Йонг оформив дубль (ще один гол за ейндховенців забив Гус Тіль), а у складі Феєнорда другий гол у матчі забив той самий мексиканець Санті Хіменес, після чого відзначився 19-річний Антонілам Мілам.

4:4 в основний час, а згідно з регламентом команди одразу перейшли до серії пенальті. Феєнорд у всіх своїх ударах був точний, а у ПСВ спочатку не забив Йоан Бакайоко (удар бельгійця парирував голкіпер Фейє Велленройтер), після чого повз ворота пробив Гус Тіль.

Як підсумок, Феєнорд бере Суперкубок Нідерландів і в хорошому настрої готується до матчу стартового туру Ередевізії проти Віллема II. А ПСВ у першому турі національної першості прийматиме Валвейк. Обидві ігри відбудуться у суботу, 10 серпня.

• Суперкубок Нідерландів

ПСВ – Феєнорд – 4:4 (1:2), 2:4 по пен.

Голи: Ланг, 9, Де Йонг, 48, 80, Тіль, 65 – С.Хіменес, 29, пен., 54, пен, Нівкоп, 33, Міламбо, 72.