Олімпійська збірна України перемогла Японію U-19 та вийшла у фінал турніру у Франції

Олимпийская сборная Украины. Фото — УАФ

Олімпійська збірна України провела четвертий матч на груповій стадії турніру Tournoi Maurice Revello у Франції. Підопічні Руслана Ротаня обіграли Японію U-19 – 2:1.

На 42-й хвилині півзахисник Колоса Владислав Велетень прицільно пробив з лінії штрафного майданчика та вивів синьо-жовтих уперед. Після перерви 21-річний гравець оформив дубль.

Ближче до кінця зустрічі Японія скоротила відставання в рахунку, але на більше Синіх самураїв не вистачило. Зауважимо, що пропущений м’яч від Кенто Шіогаї став першим для України на міжнародному турнірі у Франції.

Збірна України U-23 виграла усі чотири матчі у групі B та з першого місця вийшла у фінал змагань. Раніше на турнірі команда Ротаня розгромила Індонезію U-20 (3:0) та Італію U-21 (4:0), а також перемогла Панаму U-23 (2:0).

У фіналі Tournoi Maurice Revello Олімпійська збірна України зіграє зі збірною Кот-д’Івуару U-20, яка достроково виграла групу B, випередивши Францію U-20. Вирішальний матч турніру відбудеться у неділю, 16 червня. Початок – о 19:15 за київським часом.

Нагадаємо, у другій половині літа 2024 року Україна вперше у своїй історії візьме участь в Олімпійському футбольному турнірі. Путівку до Парижа команда Руслана Ротаня виборола минулого року, вийшовши до півфіналу молодіжного чемпіонату Європи.

Збірна України зіграє на Олімпіаді-2024 з Аргентиною, Марокко та Іраком. У першому турі підопічні Ротаня зустрінуться із азіатською збірною 24 липня.

• Tournoi Maurice Revello. Група B. 4-й тур

Україна U-23 – Японія U-19 – 2:1 (1:0)
Голи: Велетень, 42, 55 – Шіогаї, 81

Олімпійська збірна України (стартовий склад): Єрмаков, Крупський, Салюк, Батагов, Мартинюк, Федор, Рубчинський, Шостак, Велетень, Хлань, Сікан

Запасні: Фесюн, Синчук, Драмбаєв, Павлюк, Кучерявий, Ярмолюк, Сігєєв, Краснопір