Учителі та учні поділяться своїм досвідом та враженнями відновних практик Мирної школи
Освітян запрошують обговорити школу майбутнього
Освітян запрошують долучитись до онлайн-події «Мирна Школа 2.0. Якою має бути українська школа майбутнього».
Учасники візьмуть участь в обговоренні питань, як змінилась українська школа під час війни, з якими викликами зіткнулись вчителі, діти та батьки та що потрібно знати та зробити освітянам, щоб школа була мирним і безпечним середовищем вже зараз.
У межах заходу голова правління Інституту миру і порозуміння та ідеологиня «Мирної школи» Альона Горова презентує напрацювання за 5 років та розповість про місію та плани «Мирної школи» на 2024–2025 рік.
До події долучаться вчителі та учні, які поділяться своїм досвідом та враженнями відновних практик Мирної школи.
Також запрошені експерти освітньої сфери України, які обговорять у форматі панельної дискусії майбутнє української школи: Анна Ленчовська, виконавча директорка, Київський освітній центр «Простір толерантності», Дмитро Завгородній, заступник міністра, CDTO у Міністерстві освіти і науки України, Лідія Фісунова, експертка освітньої фундації MriyDiy, Валентина Хоменко, керівниця старшої школи в Новопечерській школі, Анна Пуцова, співзасновниця фонду savED.
Окрім того, Белінда Хопкінс, авторка підходів, на яких побудована «Мирна школа», директорка організації «Transforming Conflict» та авторка книги «Just Schools», розповість про відновний підхід у школах.
Подія відбудеться 3 липня о 15-00.
Попередня реєстрація обов’язкова, усім учасникам буде надіслане посилання на zoom.
Довідково: «Мирна школа» – це інтегрована та комплексна модель побудови партнерських стосунків і безпечної комунікації в школах, вона формує шкільну громаду «на рівних», об’єднуючи педагогів, учнів, батьків та адміністрацію школи.
Проєкт реалізовує Інститут миру та порозуміння з 2019 року. «Мирна школа» рекомендована МОН України до використання як освітній експеримент всеукраїнського рівня відповідно до наказу 2022 року. На даний момент модель була інтегрована у 28 школах у різних областях України, а тренінги пройшли більше 5000 вчителів та школярів.
Проєкт підтримується урядом Німеччини, через спільний внесок Програмного офісу forumZFD в Україні (Forum Civil Peace Service – Ukraine) та Громадянської служби миру Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та реалізується ГО «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) у співпраці з Інститутом модернізації змісту освіти МОН та Українським НМЦ практичної психології і соціальної роботи.