Фото: Фото Яна Сладковська
Коли почитаєш спілкуватись з такими людьми, мимоволі замислюєшся, чи не потрапив ти випадково у майбутнє. У маленькій кімнаті два 3D принтери ледь чутно друкують з пластику необхідні деталі до дронів. У цей момент дружина військового під мікроскопом роздивляється плату, аби перевірити її готовність підключення до безпілотника.
Сам захисник займається найскладнішим процесом – програмує дрон для виконання бойових завдань у поміч нашим захисникам на фронті. В’ячеслав Стражець разом з дружиною Тетяною і своєю командою змайстрували понад 200 дронів.
В'ячеслав Стражець
Ідея виготовляти дрони прийшла у той момент, коли він лежав на лікарняному ліжку. Вивчив теорію, спробував на практиці, і все вийшло. Далі підтримку знайшов в Українському ветеранському Фонді, виграв грант на реалізацію ідеї та запустив процес виробництва дронів.
3D принтери друкують запчастини до дронів
Дрони мають різну комплектацію і призначення, а їхня ціль єдина – допомогти українським військовим вибити противника, знищити ворожу техніку, яка приїхала на нашу землю вбивати українців.
Залізні птахи В’ячеслава Стражця виконують бойові завдання на всіх лініях фронту, адже понад 200 дронів стали надійними помічниками різних батальйонів.
Солдат 38 Окремого стрілецького батальйону «Ангели Вінниччини»втратив під час бою з російськими окупантами руку, але не втратив віри у перемогу України.
Дружина ветерана війни Тетяна Стражець працює медиком, у вільний від роботи час допомагає виготовляти дрони. Жінка каже, що це вже її 47-ма бойова пташка, яка вже готова летіти на передову у поміч нашим захисникам.
В’ячеслав і Тетяна – яскравий приклад мужності та героїзму для всіх нас. Вони щодня своєю наполегливою працею роблять все можливе, щоб захистити військових та допомогти у боротьбі з ворогом.
Зі щирою посмішкою вони в один голос зазначають: «Дуже хочемо, щоб війна скінчилась, наші захисники повернулись до своїх домівок, а дрони знову були помічниками операторів на весіллях та урочистих подіях!».