Хіберніан із Кухаревичем без шансів програв Селтіку у 2-му турі чемпіонату Шотландії

Николай Кухаревич, Хиберниан — Селтик. Фото — Getty Images

Хіберніан на своєму полі поступився Селтіку у другому турі шотландської Прем’єр-ліги – 0:2.

Обидва голи були забиті у перші 20 хвилин. Надалі чемпіон спокійно контролював перебіг подій, не дозволяючи супернику нічого розумного створити біля своїх воріт. Селтік міг доводити рахунок до великого, але обмежився впевненою перемогою у два м’ячі.

Український нападник Хібс Микола Кухаревич вийшов у стартовому складі та весь відведений йому час (61 хвилину) провів на голодному пайку, лічені рази зустрічаючись із м’ячем.

Нагадаємо, 23-річний форвард перейшов до клубу з Абердіна тиждень тому на правах оренди із Суонсі. Вже 4 серпня Микола дебютував за свій “старий новий” клуб, вийшовши на заміну в гостях проти Сент-Міррена (0:3). Кухаревич уже виступав за Хіберніан у сезоні 2022/23 – також на правах оренди з французького Труа. Тоді у складі Хібс Микола відзначився п’ятьма голами та одним асистом у 15 зіграних матчах.

Селтик після двох турів лідирує із шістьма очками та різницею м’ячів 6:0. Хіберніан, який зазнав двох поразок із сухим рахунком, йде передостаннім.